ZWORA    MAGNETYCZNA

 

 

Zwora Magnetyczna – doskonały, niezawodny zamek.
Modernizacja systemu zamykania drzwi wejściowych.

Podstawową wadą istniejącego systemu zamykania drzwi jest to, że drzwi są zamykane przez samozamykacz, który zamknie drzwi jeżeli zostaną otwarte na całą szerokość. W celu zamknięcia, drzwi muszą pokonać opór zapadki zamka podklamkowego. Jeżeli drzwi zamykają się powoli, to nie zawsze zostaną domknięte przez samozamykacz i w efekcie klatka jest otwarta. Ponadto w czasie pracy i w funkcji temperatury samozamykacz zmienia parametry, i w efekcie nie zamyka drzwi – potrzebna jest regulacja.

Dodatkowym problemem jest trzaskanie przy zamykaniu. Jest to dokuczliwe dla osób mieszkających na parterze. Trzaskania, w klasycznym systemie, nie można wyeliminować.

Wymiana drzwi na nowe często nie rozwiązuje problemu. W nowych drzwiach zamek i samozamykacz pozostają nadal. Problemy z dokładnym zamykaniem i trzaskaniem pozostaną. Po wymianie, drzwi nadal będą wyposażone w klasyczny zamek elektryczny, który może zostać uszkodzony przy wejściu „na silę”.

Oferujemy zamek na XXI wiek - ZWORA MAGNETYCZNA

Zwora magnetyczna - to elektromagnes, „sklejający” drzwi z siłą 400 kg. Zwora zastępuje dwa zamki: zamek podklamkowy, klamkę i zamek elektromagnetyczny. Klamki nie będzie, zamiast klamki będą nieruchome gałki. Drzwi z obu stron będą otwierane wyłącznie elektrycznie. Klucze YALE będą niepotrzebne.

Drzwi będą zamykały się bez jakichkolwiek oporów.

Samozamykacz zawsze zamknie drzwi, domykanie drzwi będzie bez konieczności „ głośnego zatrzaśnięcia”. Od wewnątrz drzwi będą otwierane przy pomocy przycisku o przedłużonym czasie działania. Po naciśnięciu na przycisk drzwi otworzą się na czas 5 sek. Otwarcie drzwi będzie sygnalizowane sygnałem dźwiękowym.

Od zewnątrz drzwi będzie można otworzyć przy pomocy KODU ( kod w domofonie ) i przy pomocy elektronicznego klucza kodowego typu JACK. Osoby nie posiadające domofonu będą wchodzić na klucz typu JACK. Wejście na klucz kodowy będzie bardzo wygodne zwłaszcza dla osób starszych

Zamek będzie odporny na uszkodzenie – w przypadku wejścia „na silę” elektromagnes „ puści ”, nie spowoduje to uszkodzenia drzwi. W przypadku braku prądu drzwi zostaną samoczynnie otwarte.  Zapewnia to bezpieczeństwo w przypadku pożaru.

ZALETY ZWORY MAGNETYCZNEJ.

1. Zamek będzie dobrze działał w starych drzwiach – nie jest konieczna wymiana drzwi.

2. Drzwi zamykają się bez „trzaskania” - lokatorzy na parterze nie słyszą zamykania drzwi.

3. Drzwi zawsze zostają zamknięte - większy standard bezpieczeństwa.

4. Trwałość zamka – nawet przy wejściu „na siłę” zamek nie ulega uszkodzeniu.

5. Zamek tani w eksploatacji – nie wymaga napraw i regulacji.

 

Na usługę udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

 

 

Firma „POLCERBER” działa w Warszawie od 36 lat
Gwarantujemy stały serwis instalacji domofonowych